Main menu

Portal Psychologia.tv zostanie uruchomiony 1 sierpnia 2013 roku. Zapraszamy!

Tworzymy platformę pełną tekstów, wywiadów, recenzji książek, filmów, nowości badawczych oraz dialogów na forach.
Ważnym elementem portalu będzie nowoczesne centrum informacji o specjalistach pracujących we wszystkich nurtach oferowanych przez psychologię i psychoterapię.

W najbliższym czasie psychologia.tv stanie się bogatą bazą wiedzy psychologicznej zarówno specjalistycznej jak i popularnonaukowej. Chcemy kreować odpowiedzialne źródło informacji i inspiracji zarówno dla psychologów, badaczy, pasjonatów jak i osób zainteresowanych poruszanymi tematami ze względu na sytuację osobistą.
Pragniemy, aby dziedziny psychologii stawały się bardziej dostępne, zrozumiałe oraz popularne wśród naszego społeczeństwa.
Zależny nam również na tym, aby nasi czytelnicy zyskali platformę do dialogu z profesjonalistami, dlatego zapraszamy do odwiedzania forum oraz zadawania pytań.

Wyjątkowość portalu tkwi w różnorodności form przekazu, wszechstronności oraz połączeniu profesjonalizmu z nowoczesnością w procesie tworzenia prezentowanych informacji.

Zachęcamy Was do częstych odwiedzin strony, życząc ciekawości, otwartości i twórczych zmian!

Zapraszamy do kontaktu psychologów, psychoterapeutów, trenerów oraz coachów pragnących współtworzyć nasz portal lub zaprezentować się w nowoczesny i niebanalny sposób w naszej specjalistycznej bazie.

FacebookTwitterRSS